Yokohama Kaidashi Kikou (2/2) türkçe alt yazılı anime indir

Kategori : OVA
Diğer Adları : YKK, Yokohama Shopping Log, Yokohama Shopping Trip
Japonca : ヨコハマ買い出し紀行
Anime Türü :  Bilim Kurgu  Yaşamdan Kesitler  Seinen
Bölüm Sayısı : 2 / 2
Başlama Tarihi : 21 Mayıs 1998, Perşembe
Bitiş Tarihi : 21 Mayıs 1998, Perşembe
Yaş Sınırı : G – Tüm Yaş grubu
Yapımcı : Aniplex
Stüdyo : Ajia-Do
Bölüm Süresi : 29 dakika

ANİMENİN KONUSU: Bu seri, yaşamdan kesitler olduğu için pek de hikaye ağırlıklı sayılmaz. Ya da daha doğrusu, Alpha adında bir kızın, çevresindekilerle birlikte, hayatlarının bölümlerine bir bakış. Alpha, Yokohama’nın dışlarında bir kafe işletiyor. Neredeyse hiç müşterisi olmuyor, ama Alpha arada sırada gelen benzinci ihtiyar ve torunu Takahiro’nun ziyaretleri sayesinde bunu hiç dert etmiyor. Bu geleceğin Yokohama’sında, deniz toprakların çoğunu kapladı ve yollar kum veya suyun altında kayboldu. Alpha aslında sahibinin süresi belirsiz yokluğunda kafeye göz kulak olan bir robot.

Yokohama Kaidashi Kikou (2/2) türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

TÜRK ANİME ÇEVİRİ EKİBİ: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: