Yojouhan Shinwa Taikei (11/11) Türkçe altyazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : The Tatami Galaxy
Diğer Adları : Yojo-Han Shinwa Taikei, Yojou-Han Shinwa Taikei, Yojohan Shinwa Taikei
Japonca : 四畳半神話大系
Anime Türü :  Romantizm  Psikolojik  Gizem
Bölüm Sayısı : 14 / 11+
Başlama Tarihi : 23 Nisan 2010, Cuma
Bitiş Tarihi : 02 Temmuz 2010, Cuma
Yaş Sınırı : R – 17+ (Şiddet & Argo)
Yapımcı : Asmik Ace Entertainment, Dentsu, Fuji Pacific Music Publishing, Fuji TV, Kadokawa Shoten, Sony Music Entertainment, Toho, Tohokushinsha Film Corporation
Stüdyo : Madhouse
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 0.00 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 95 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

Özet; Bir sonbahar akşamı, bir üniversite öğrencisi, bir ramen standında kendisini çöpçatanlık tanrısı olarak tanıtan garip kılıklı bir adamla tanışır. Bu tanışmadan sonra üniversitede geçen son iki yılının toz pembe olmasının çok tersinde olduğunu fark eden genç aslında olması gereken aşk hayatı ile ilgili, sefil ve bir o kadar da ikiyüzlü arkadaşı Ozu ile farklı denemelerde bulunmaya başlayacaktır. Asosyal kişilik Akashi-san’a olan ilgisi ve aşk hayatı ile ilgili ilginç çıkarımları olan bu öğrencinin, üniversite hayatının uzay-evren bükülmesi sonucu, öğrencilikteki üçüncü yılı değişik yorumları ile izleyiciye sunuluyor.

Yojouhan Shinwa Taikei (11/11) Türkçe altyazılı anime indirme linkleri:

TÜRKANİME ÇEVİRİ EKİBİ:

bdopov

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: