Wake Up, Girls! (12/12) türkçe alt yazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : Wake Up, Girls!
Diğer Adları : WUG!
Japonca : Wake Up, Girls!
Anime Türü :  Müzik  Dram
Bölüm Sayısı : 12 / 12
Başlama Tarihi : 11 Ocak 2014, Cumartesi
Bitiş Tarihi : 29 Mart 2014, Cumartesi
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : AT-X, Avex Entertainment, DIVE II Entertainment, Gakken, Good Smile Company, Rakuonsha, Sega, Sotsu, TV Tokyo, Toho, Ultra Super Pictures
Stüdyo : Ordet, Tatsunoko Production
Bölüm Süresi : 24 dakika

ANİMENİN KONUSU: Green Leaves Entertainment japonya’nın kuzeydoğu bölgesi olan Tohoku bölgesinin en büyük şehri Sendai ‘de batmanın eşiğinde olan küçük bir yapım şirketidi.Şirket zamanında büyücülerin, fotoğraf idollerinin, falcıların ve diğer göstericilerin kariyer ve işlerini yönetti fakat kalan son müşteriside sonunda şirketi bıraktı. Kelimenin tam anlamıyla hiç yetenekli insanın olmaması tehlikesiyle karşı karşıya kalan başkan Tange, herkesin seveceği bir grup kurmayı tasarladı.
Küstah Başkanın emirleriyle, memnunuyetsiz müdür Matsuda keşfedilmemiş yetenek arayışına çıkar. Matsuda şans eseri bir kızla karşılaşır.

Wake Up, Girls! (12/12) türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

Wake Up, Girls! İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: