Tokyo Ghoul:re (12/12) Türkçe altyazılı anime indir

Kategori : TV
Diğer Adları : Tokyo Kushu:re
Japonca : 東京喰種トーキョーグール:re
Anime Türü :  Korku  Aksiyon  Doğaüstü Güçler  Psikolojik  Seinen  Gizem  Dram
Bölüm Sayısı : 15 / 12+
Başlama Tarihi : 03 Nisan 2018, Salı
Bitiş Tarihi : 19 Haziran 2018, Salı
Yaş Sınırı : R – 17+ (Şiddet & Argo)
Yapımcı : Marvelous, TC Entertainment
Stüdyo : Pierrot Plus, Studio Pierrot
Bölüm Süresi : 24 dakika
Puanı : 9.16 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 1185 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

CCG’nin Anteiku baskınından bu yana iki yıl geçmiştir. Tokyo’daki atmosfer, CCG’nin artan nüfusundan ötürü büyük ölçüde değişse de, Ghoul’lar, hala bir tehlike unsuru olarak algılanmaktadır, özellikle GCG’nin kendi varlıklarına kastı olduğunu düşünen Aogiri Tree örgütü.
Quinx Squad olarak bilinen özel bir ekip CCG’ya Tokyo’nun istenmeyen sakinlerini yok etmek konusunda destek çıkar. Ghoul’ların özel yeteneklerinden faydalanmak için ameliyat geçirmiş bu insanlar tehlikeli yaratıkları yok etmek için operasyonlara katılırlar. Bu grubun lideri Haise Sasaki, ünlü özel sınıf araştırmacısı Kishou Arima tarafından eğitilmiş yarı-ghoul, yarı insan. Ancak, bu genç adamın ilk ilgi çeken detayı gözleri olsa da, eskiden olduğu kişiyi yavaş yavaş anımsaması da karmaşık olayları beraberinde getirir.

Tokyo Ghoul:re (12/12) Türkçe altyazılı anime indirme linkleri:

UNMEİ FANSUB:

bdopov

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: