Sword Art Online: Alicization 3.Sezon (24/24) Türkçe alt yazılı anime indir

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. Ayrıca çok güzel bir topluluk oluşturduk bekleriz grubumuza.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

 

Kategori : TV
İngilizce : Sword Art Online: Alicization
Diğer Adları : Sword Art Online III, SAO Alicization, Sword Art Online 3, SAO 3
Japonca : ソードアート・オンライン アリシゼーション
Anime Türü :  Fantastik  Oyun  Aksiyon  Romantizm  Macera
Bölüm Sayısı : 25 / 24+
Başlama Tarihi : 07 Ekim 2018, Pazar
Bitiş Tarihi : 31 Mart 2019, Pazar
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : Aniplex, Bandai Namco Entertainment, Egg Firm, Genco, Kadokawa, Sonilude, Straight Edge
Stüdyo : A-1 Pictures
Bölüm Süresi : 24 dakika
Puanı : 9.25 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 1034 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

“Neredeyim… ben…?” Farkında bile olmadan Kirito masalsı, fantastik bir sanal dünyaya tam dalış yapar. Giriş yapmadan öncesine dair hatırladığı bulanık bir hatırayla etrafta dolanmaya, ipuçları aramaya başlar. Devasa, kapkaranlık bir ağaca (Dev Sedir Ağacı) denk gelir ve orada bir oğlana rastlar. “Benim adım Eugeo, memnun oldum, Kirito.” Sanal dünyanın sakini, yani bir NPC (Oyuncu olmayan karakter) olmasına rağmen oğlan, sıradan bir insan gibi duygu belirtileri gösterir. Kirito, Eugeo’yla bağ kurarken bu dünyadan çıkış yapmanın bir yolunu aramaya devam eder. Bu sırada, derinlerde bir yerde var olan bir hatırasını anımsar. Çocukken Eugeo’yla dağlara doğru yarıştıklarını hatırlar… Aslında hiç sahip olmaması gereken bir hatıra. Ve bu hatırada, Eugeo’dan farklı birini daha, sarı saçlı bir kızı görür. Adı Alice’tir. Ve bu, hiç unutulmaması gereken bir isimdir…

Sword Art Online’nin 3. sezonudur.

Sword Art Online: Alicization 3.Sezon (24/24) Türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

PUZZLESUBS: Sizleri tek tek uğraştırmamak adına direkt siteye yönlendiriyorum, işiniz bayaa bir kolaylaşıcak.

fulllogo-dark.4b5762a1

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: