Sono Toki, Kanojo wa. (12/12) türkçe alt yazılı anime indi

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. Ayrıca çok güzel bir topluluk oluşturduk bekleriz grubumuza.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

 

Kategori : TV
Diğer Adları : At That Time, She.
Japonca : その時、カノジョは。
Anime Türü :  Romantizm  Dram
Bölüm Sayısı : 12 / 12
Başlama Tarihi : 07 Ekim 2018, Pazar
Bitiş Tarihi : 23 Aralık 2018, Pazar
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Stüdyo : MASTER LIGHTS
Bölüm Süresi : 3 dakika

ANİMENİN KONUSU: Hikâye Fukuoka’da geçmektedir ve dört kadın kahramanımızın lise öğrencisi, üniversite öğrencisi ve çalışan yetişkinler olarak aşk hikâyelerini konu almaktadır.

Sono Toki, Kanojo wa. (12/12) türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

TÜRK ANİME ÇEVİRİ EKİBİ: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: