Show By Rock!! (12/12) türkçe altyazılı anime indir

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. Ayrıca çok güzel bir topluluk oluşturduk bekleriz grubumuza.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

ANİMENİN KONUSU

Cyan, en sevdiği ritim oynunu oynerken birden kendini müziğin güç sayıldığı Midi Şehri’nde bulur ve müzik macersası Show By Rock!! başlar. Cyan güzel ve güçlü müzik yapanların şehri kontrol etme yeteneği kazandığını öğrenir. Anca her müzik saf ve temiz değildir. Bütün Midi Sehri’ni karanlığa gömecek şeytani bir plan yapılıyordur. Cyan’ın bunu durdurması için çok mu geç? Cyan Hijirikawa kendisini hep sıradan bir dünyadaki sıradan bir insan olarak görür. Gitar çalmakta çok yeteneklidir ancak kendine olan güvenindeki eksiklik yüzünden bir grupta çalma ve milyoner olma hayaline asla yaklaşamamıştır. Henüz içinde yatan güçten, şeytani güçleri büyülü müziğiyle alt etme gücünden haberdar değildir. Cyan, Chuchu, Retoree ve Moa’ya müziğin her şey olduğu bu dünyada eşlik edin.

Show By Rock!! (12/12) türkçe altyazılı anime indirme linkleri:

 

TÜRKANİME ÇEVİRİ EKİBİ: İNDİR

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.

https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: