Noragami 1.Sezon (12/12) Türkçe altyazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : Noragami
Diğer Adları : Stray God
Japonca : ノラガミ
Anime Türü :  Aksiyon  Shounen  Macera  Doğaüstü Güçler
Bölüm Sayısı : 12 / 12
Başlama Tarihi : 05 Ocak 2014, Pazar
Bitiş Tarihi : 23 Mart 2014, Pazar
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : A-Sketch, Ai Addiction, Avex Entertainment, Dentsu, Kodansha, Lawson HMV Entertainment, Movic, Shochiku
Stüdyo : Bones
Bölüm Süresi : 24 dakika
Puanı : 8.80 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 4790 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

Bu diyar ve diğer diyar arasındaki sınırda 8 milyon tanrı, tanrılara hizmet eden ölü ruh ve yardımcı diğer ruhlar insanların işlerine karışmaktadır. Tatlı bir orta okul öğrencisi olan ”Hiyori Iki” sınıf arkadaşlarının zorbalıklarına katlanmaktadır ve dinlenme odasına gidip tek başına ağlamaktadır.Tuvaletin duvarına karalanmış olan bir telefon numarası ve ” senin sorunlarını çözeceğim” şeklinde mesaj görür. Numarayı aradıktan, Karşısına mayo giymiş evsiz kendine tanrı diyen bir çocuk çıkar. Yato isimli bu çocuk, kaba, huysuz, tembel, ve kimsenin isteklerini asla dinlememektedir. Fakat elinde tanrı olabilecek güç vardır ve kimse bunu bilmemektedir..

Noragami (12/12) Türkçe altyazılı anime indirme linkleri:

ANİSEKAİ FANSUB:

gdrive

TÜRKANİME ÇEVİRİ EKİBİ:

bdopov

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: