No Game No Life: Zero Movie 1080P türkçe alt yazılı indir

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. Ayrıca çok güzel bir topluluk oluşturduk bekleriz grubumuza.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

 

Kategori : Movie
Diğer Adları : NGNL Zero, NGNL the Movie
Japonca : ノーゲーム・ノーライフ ゼロ
Anime Türü :  Fantastik  Oyun  Romantizm  Doğaüstü Güçler  Dram
Bölüm Sayısı : 6 / 1+
Başlama Tarihi : 15 Temmuz 2017, Cumartesi
Bitiş Tarihi : 15 Temmuz 2017, Cumartesi
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : AT-X, Frontier Works, Kadokawa, Movic
Stüdyo : Madhouse
Bölüm Süresi : 1 saat. 46 dakika
Puanı : 9.25 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 591 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

Sora ve Shiro daha Dishboard tarihinde bir harf bile olmadan 6000 yıl önce savaşın sarmaladığı, gökleri delen, yıldızları yok eden ve hatta insan ırkının yok olmakla yüzyüze kaldığı bir öykü. Kaos ve yıkımın ortasında, Riku adında genç bir adam kalbinin ona inandırdığı geleceğe insanlığı ilerletirken bir gün, bir Elf şehrinin yıkıntıları arasında ondan insan kalbini ona öğretmesini isteyen kovulmuş android Shuvi ile karşılaşır.

No Game No Life: Zero Movie 1080P türkçe alt yazılı indirme linkleri:

PUZZLESUBS:

bdopov

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: