Mouretsu Pirates (26/26) türkçe alt yazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : Bodacious Space Pirates
Diğer Adları : Mouretsu Uchuu Kaizoku, Miniskirt Pirates, Moretsu Uchuu Kaizoku
Japonca : モーレツ宇宙海賊
Anime Türü :  Bilim Kurgu  Uzay
Bölüm Sayısı : 26 / 26
Başlama Tarihi : 08 Ocak 2012, Pazar
Bitiş Tarihi : 01 Temmuz 2012, Pazar
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : Magic Capsule, Starchild Records
Stüdyo : Satelight
Bölüm Süresi : 24 dakika

ANİMENİN KONUSU: Hikaye, canlı bir liseli kız olan Marika isimli bir kızın etrafında döner. Marika, uzay gemisi kulübüyle ve yüksek sınıf bir retro kafedeki yarı zamanlı işiyle meşguldür. Bir gün, iki yabancı aniden ortaya çıkar ve ölü babasının astları olduklarını iddia ederler. Marika’dan, uzay korsan gemisi Bentenmaru’nun komutasını devralmasını talep ederler. Korsan gemisinin sözleşmesi, bir yüzyıl önceki bağımsızlık savaşı sırasında yapılmıştır ve o sözleşmeye göre gemi, kaptanın sonraki direkt neslinden kişiye miras kalacaktır. Marika bir anda uzay korsanı olarak yeni bir hayata atılacaktır.

Mouretsu Pirates (26/26) türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

TÜRK ANİME ÇEVİRİ EKİBİ: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: