Mirai Nikki (26/26) 1080P Türkçe alt yazılı anime indir

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. Ayrıca çok güzel bir topluluk oluşturduk bekleriz grubumuza.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

 

Kategori : TV
İngilizce : The Future Diary
Diğer Adları : Mirai Nikki, Mirai Nikki (2011)
Japonca : 未来日記
Anime Türü :  Aksiyon  Shounen  Doğaüstü Güçler  Psikolojik  Gerilim  Gizem
Bölüm Sayısı : 28 / 26+
Başlama Tarihi : 09 Ekim 2011, Pazar
Bitiş Tarihi : 15 Nisan 2012, Pazar
Yaş Sınırı : R+ – Hafif Çıplaklık
Yapımcı : 12 Diary Holders, Dwango, Kadokawa Pictures Japan, Kadokawa Shoten, KlockWorx, Lantis, Rakuonsha, Sakura Create, chara-ani.com
Stüdyo : Asread
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 8.34 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 5235 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

Ortaokul 2. sınıf öğrencisi Amano Yukiteru, arkadaş edinmekte güçlük geçen bir çocuktur. Kendisini bir izleyici olarak tanımlar ve her gördüğünü cep telefonundaki günlüğe yazar.
Yalnızlık acısı çektiği zamanlarda Yukiteru Deus Ex Machina adında zaman ve mekanın efendisi olan bir arkadaşı olduğu şeklinde hayaller kurmaya başlar.

Mirai Nikki (26/26) 1080P Türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

ADONİS FANSUB:

bdopov               gdrive

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: