Kiznaiver (12/12) türkçe alt yazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : Kiznaiver
Japonca : キズナイーバー
Anime Türü :  Bilim Kurgu  Dram
Bölüm Sayısı : 13 / 12+
Başlama Tarihi : 09 Nisan 2016, Cumartesi
Bitiş Tarihi : 25 Haziran 2016, Cumartesi
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : Aniplex, Asahi Broadcasting, BS11, Crunchyroll, Movic, Sammy, Ultra Super Pictures
Stüdyo : Trigger
Bölüm Süresi : 24 dakika
Puanı : 8.96 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 842 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU: Hikaye, Sugomori isimli kurgusal bir şehirde geçmektedir. Liseye giden ana karakter Katsuhira Agata güçlü bir bedene sahiptir ve nedeni bilinmedik bir şekilde acı hissetmemektedir. Günün birinde, sınıf arkadaşı olan Noriko Sonosaki, Katsuhira Agata’ya “ Sen bir Kiznaiver olarak seçildin” der. Kizuna Sistemi, Katsuhira’nın yaralarını paylaşmasına izin veren ve onun, yaşadıkları hayatları ve kişiliklerini tamamiyle farklı olan sınıf arkadaşlarıyla bağlanmasını sağlamaktadır. Bu sisteme bağlı olan herkese Kiznaiver’ler denir. Bir Kiznaiver yara aldığında, sistem bu yarayı böler ve diğer Kiznaiverler arasında iletir. Katsuhira Agata ve arkadaşlarının birbirlerinin yaralarını nasıl saracaklarını konu alır.

Kiznaiver (12/12) türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

Kiznaiver indirmek için LÜTFEN TIKLAYINIZ

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: