Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (24/24) Türkçe altyazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : Parasyte -the maxim-
Diğer Adları : Parasite, Parasitic Beasts, Parasyte
Japonca : 寄生獣 セイの格率
Anime Türü :  Korku  Aksiyon  Bilim Kurgu  Psikolojik  Seinen  Dram
Bölüm Sayısı : 24 / 24
Başlama Tarihi : 09 Ekim 2014, Perşembe
Bitiş Tarihi : 26 Mart 2015, Perşembe
Yaş Sınırı : R – 17+ (Şiddet & Argo)
Yapımcı : Forecast Communications, Kodansha, Nippon Television Network, VAP
Stüdyo : Madhouse
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 9.02 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 3689 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

17 yaşındaki Izumi Shinichi, Tokyo’nun sakin bir mahallesinde annesi ve babasıyla yaşamaktadır. Bir gece Parazitler olarak adlandırılan solucanımsı uzaylılar dünyayı istila edip insanların kulaklarından ya da burunlarından girerek beyinlerinin kontrolünü ele geçirirler. Shinichi uyuduğu sırada bir Parazit kulağından girmeye çalışır. Ama o sırada Shinichi kulaklık taktığı için Parazit başarısız olur ve sağ koluna girerek kolun kontrolünü ele geçirir. Bu Parazit’in adı ise Migi’dir. Shinichi, Migi’nin yukarılara çıkıp beynine ulaşmasına engel olur. Böylece ikisi de kişiliklerini ve akıl sağlıklarını kaybetmezler. İkili diğer Parazitlerle karşılaştıklarında tuhaf durumlarından yararlanır ve hayatta kalabilmek için yavaş yavaş aralarında güçlü bir bağ oluşmaya başlar. Çift, Shinichi’nin insan beyninin hala bozulmamasının üzerine diğer Parazitlere karşı bir mücadele vermeye karar verirler. Shinichi, Migi’den yardım alırken insanları hunharca yiyen Parazitlere karşı savaşmaya kendini mecbur hisseder.

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (24/24) Türkçe altyazılı anime indirme linkleri:

ANİSEKAİ FANSUB:

bdopov

PUZZLESUBS:

bdopov      

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: