Jujutsu Kaisen (24/24) Türkçe alt yazılı anime indir

Kategori : TV
Diğer Adları : Sorcery Fight
Japonca : 呪術廻戦
Anime Türü :  Aksiyon  Okul  Shounen  Doğaüstü Güçler  Şeytanlar
Bölüm Sayısı : 24 / 24
Başlama Tarihi : 03 Ekim 2020, Cumartesi
Bitiş Tarihi : 27 Mart 2021, Cumartesi
Yaş Sınırı : R – 17+ (Şiddet & Argo)
Yapımcı : Shueisha, TOHO animation, dugout
Stüdyo : MAPPA
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 9.52 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 1871 kişi katıldı. )

 

ANİMENİN KONUSU:

Bir çocuk… “doğru ölüm” için savaşır.rnrnZorluklar, pişmanlık, utanç… İnsanların hissettiği olumsuz duygular günlük hayatımızda gizlenen lanetlere dönüşür. Lanetler tüm dünyaya yayılır; insanları korkunç bir talihsizliğe, hatta ölüme götürebilir. Dahası, lanetler yalnızca başka bir lanetle defedilebilir.rnrnItadori Yuji sıradan bir lise hayatı yaşamakla birlikte çok büyük bir fiziksel güce sahiptir. Bir gün, lanetlerce saldırıya uğrayan bir arkadaşını kurtarmak için İki Yüzlü Hayalet’in parmağını yer ve laneti kendi ruhuna alır. Artık İki Yüzlü Hayalet ile aynı bedeni paylaşmaktadır. Büyücülerin en güçlüsü olan Gojo Satoru’nun yönlendirmesiyle, lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Büyükşehir Teknik Büyücülük Lisesi’ne kabul edilir. Böylece, bir laneti def etmek için lanete dönüşen çocuğun kahramanlık masalı; asla geri dönemeyeceği hayatı başlar.

Jujutsu Kaisen (24/24) Türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

AOİ FANSUB

TÜRK ANİME ÇEVİRİ EKİBİ:

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: