Joker Game (12/12) Türkçe alt yazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : Joker Game
Japonca : ジョーカー・ゲーム
Anime Türü :  Tarihi  Askeri  Dram
Bölüm Sayısı : 14 / 12+
Başlama Tarihi : 05 Nisan 2016, Salı
Bitiş Tarihi : 21 Haziran 2016, Salı
Yaş Sınırı : R – 17+ (Şiddet & Argo)
Yapımcı : AT-X, Frontier Works, Hakuhodo DY Music & Pictures, Kadokawa Shoten, Movic, Sammy, Sony Music Communications
Stüdyo : Production I.G
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 8.76 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 348 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU: 1937 Yılında 2. Dünya Savaşı’nın başlarında yer alan hikaye “D Ajanlık” adında gizemli bir casusluk eğitim organizasyonunu konu alıyor. Bu organizasyon Japonya imparatorluk ordusundan Teğmen Colonel Yuuki tarafından kurulur. İdealleri onu bir yandan ordu akademisi mezunları ve personelini toplarken diğer yandan manipülasyon sanatında yetenekli ajanlar olmaları için eğitmeye yönlendirir. Bu ajanlar operasyonları idare edecek uzman ekip haline gelecektir. Jirou Gamou adı altında olan değer yargılarından yoksun ajanımız, kendi mevkilerinden olan ve olmayan güçlerle çatışkırken, “Kara Not” adı verilen gizli belgeleri ortaya çıkarmak için rahatsız edici bir göreve gider.

Joker Game (12/12) Türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

TÜRK ANİME ÇEVİRİ EKİBİ: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: