Ore no Yubi de Midarero.: Heitengo Futarikiri no Salon de… (8/8) Türkçe alt yazılı anime indir

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. Ayrıca çok güzel bir topluluk oluşturduk bekleriz grubumuza.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

 

Kategori : TV
Diğer Adları : OreYubi
Japonca : 俺の指で乱れろ。~閉店後二人きりのサロンで…~
Anime Türü :  Romantizm  Ecchi
Bölüm Sayısı : 8 / ?
Başlama Tarihi : 06 Nisan 2020, Pazartesi
Yayın Günü : Pazartesi, Saat : 19:00 (TSi)
Yaş Sınırı : R+ – Hafif Çıplaklık
Yapımcı : Picante Circus, Studio Mausu, Suiseisha
Stüdyo : Magic Bus
Puanı : 0.00 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 37 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

Fumi şehirdeki popüler bir kuaförde asistan olarak çalışıyordur ve kuaför olmayı hedefliyordur. Salonun karizmatik kuaförü ve yöneticisi Sousuke’den sıkı bir eğitim alıyordur. Sousuke her dokunduğunda, Fumi heyecanlanıyordur. Bir gün salon kapandıktan sonra Sousuke, Fumi’ye uygulamalı ders veriyordur. Fumi, Sousuke’yi yıkarken, Sousuke, Fumi’ye dokunur ve Fumi yanlışlıkla Sousuke’yi ıslatır. Fumi, Sousuke’nin kızacağını sanır ama aslında… Sousuke ona ilgi mi duyuyordur? Sousuke, Fumi’nin kalbinin atışını hisseder ve kötü bir gülümseme takınarak parmak uçlarıyla Fumi’nin vücudunun her köşesine dokunmaya başlar… Fumi artık onun parmaklarına karşı koyamaz.

Ore no Yubi de Midarero.: Heitengo Futarikiri no Salon de… (8/8) Türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

animeindirmeyeri.com

yandex-disk

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: