Gangsta. (12/12) türkçe alt yazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : Gangsta.
Japonca : GANGSTA. ギャングスタ
Anime Türü :  Aksiyon  Seinen  Dram
Bölüm Sayısı : 12 / 12
Başlama Tarihi : 02 Temmuz 2015, Perşembe
Bitiş Tarihi : 24 Eylül 2015, Perşembe
Yaş Sınırı : R – 17+ (Şiddet & Argo)
Yapımcı : Bandai Visual, DAX Production, Frontier Works, Lantis, Tokyo MX
Stüdyo : Manglobe
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 8.90 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 1930 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU: Mafyaların, hırsızların, fahişelerin ve rüşvet yiyen polislerin kol gezdiği Ergastulum şehrinde, kaşarlanmış sakinlerinin bile bulaşamayacağı kadar kirli bazı işler dönmektedir. Bu noktada, kimsenin uğraşmak istemediği işlerin icabına bakan Nic ve Worick ikilisinden oluşan Benriya devreye girer. Bir gün teşkilattan tanıdıkları bir polis, önemli bir mafya ailesinin bölgesini ihlal eden yeni bir çetenin icabına bakmaları için Benriya’dan yardım ister. Başta sıradan bir iş gibi gözükse de, altında tahmin ettiklerinden daha fazlasının yattığını öğrenmek üzerelerdir.

Gangsta. (12/12) türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

TÜRK ANİME ÇEVİRİ EKİBİ: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: