Darling in the FranXX (24/24) Türkçe altyazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : DARLING in the FRANXX
Japonca : ダーリン・イン・ザ・フランキス
Anime Türü :  Mecha  Aksiyon  Romantizm  Bilim Kurgu  Dram
Bölüm Sayısı : 24 / 24
Başlama Tarihi : 13 Ocak 2018, Cumartesi
Bitiş Tarihi : 07 Temmuz 2018, Cumartesi
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : ABC Animation, Aniplex, Asahi Broadcasting, BS11, Khara, Lawson, Lucent Pictures Entertainment, Movic, Nagoya Broadcasting Network, Tokyo MX, Ultra Super Pictures
Stüdyo : A-1 Pictures, CloverWorks, Trigger
Bölüm Süresi : 24 dakika
Puanı : 9.24 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 1305 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

Uzak bir gelecekte dünya mahvolmuş, insanlık hareketli kale şehir Plantation’u kurmuştur. Plantation’da Pilot olmak üzere yaratılmış çocuklar aynı zamanda kuş kafesi olarak bilinen Mistillteinn’da yaşamaktadırlar. Burada gökyüzündeki özgürlük ya da dış dünya hakkında hiçbir şey bilmeden hayatlarını sürdüren ve Franxx adı verilen robotların pilotluğunu yapan çocukların tek görevi Kyouryuu adı verilen devasa yaşam formlarıyla savaşmaktır. Bu çocuklar için Franxx’ler hayatlarının anlamıdır. Bir zamanlar dahi olarak bilinen Code:016 kod isimli Hiro, görevini yerine getiremeyip başarısız olduğunda varlığı anlamını yitirmiştir. Günün birinde Zero Two ismiyle kendini tanıtan ve başının iki yanında boynuzları bulunan gizemli bir kızla tanışır.

Darling in the FranXX (24/24) Türkçe altyazılı anime indirme linkleri:

ADONİS FANSUB:

gdrive          bdopov

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: