Blassreiter (24/24) Türkçe altyazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : Blassreiter
Diğer Adları : BLASSREITER -genetic-
Japonca : ブラスレイター
Anime Türü :  Aksiyon  Bilim Kurgu
Bölüm Sayısı : 24 / 24
Başlama Tarihi : 06 Nisan 2008, Pazar
Bitiş Tarihi : 28 Eylül 2008, Pazar
Yaş Sınırı : R – 17+ (Şiddet & Argo)
Yapımcı : Nitroplus, Sotsu Music Publishing
Stüdyo : Gonzo
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 6.04 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 303 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

Gelecekte Almanya’daki bir kentte ölü insanların hayata dönerek insanlara saldırdığı olaylar yaşanmaktadır. İstedikleri anlarda kendilerini yaratıklara dönüştürebilen bazı insanlar ortaya çıkmaya başlar. Aslında onlar da sıradan insanlardır ancak değişim güçleri, toplumun onları dışlamasına ve “yaratık” olarak adlandırmasına sebep olmuştur. Gene de hepsi kendince nedenleriyle güçlerini kullanmaya devam etmektedirler. Fakat kaderlerini reddedemezler: Aralarından biri kontrolünü kaybedip gerçekten yaratığa dönüştüğünde, onunla ölümüne bir savaşa girmelilerdir.

Blassreiter (24/24) Türkçe altyazılı anime indirme linkleri:

ANİSEKAİ FANSUB:

yandex-disk

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: