Black Clover (132/?)(Her hafta güncelleniyor) Türkçe alt yazılı anime indir

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. Ayrıca çok güzel bir topluluk oluşturduk bekleriz grubumuza.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

 

Kategori : TV
İngilizce : Black Clover
Japonca : ブラッククローバー
Anime Türü :  Fantastik  Büyü  Aksiyon  Shounen  Komedi
Bölüm Sayısı : 132 / ?
Başlama Tarihi : 03 Ekim 2017, Salı
Yayın Günü : Salı, Saat : 12:25 (TSi)
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : Avex Pictures, Shueisha, TV Tokyo
Stüdyo : Studio Pierrot
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 9.36 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 1200 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

Asta ve Yuno aynı gün yetimhaneye terk edilmiş iki yetimdir. Çocukken birbirlerine meydan okuyup kimin Büyü İmparatoru olacağını görmeye söz verirler. Ne var ki yıllar geçtikçe ikisinin arasındaki fark uçurumlara dönüşür. Yuno’nun büyü konusunda 10 parmağında 10 marifet varken Asta büyü bile kullanamaz ve bu sebeple fiziksel antrenmanlara yönelir. Pes etmek nedir bilmeyen Asta bir gün inanılmaz bir güç elde eder ve iki arkadaş aynı amacın peşinde yola koyulur.

Black Clover (132/?) Türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

TÜRKANİME ÇEVİRİ EKİBİ: İLK 67 BÖLÜM

bdopov

PUZZLESUBS: GERİ KALANI

bdopov

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: