Battle Programmer Shirase (15/15) Türkçe alt yazılı anime indir

Kategori : TV
Diğer Adları : BPS
Japonca : バトルプログラマーシラセ
Anime Türü :  Bilim Kurgu  Komedi  Ecchi
Bölüm Sayısı : 6 / 15
Başlama Tarihi : 04 Ekim 2003, Cumartesi
Bitiş Tarihi : 04 Ocak 2004, Pazar
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Stüdyo : AIC
Bölüm Süresi : 12 dakika

ANİMENİN KONUSU: SPS olarak da bilinen Savaş Programcısı Shirase; para için çalışmayan, üstün hackleme yeteneklerine sahip, serbest bir programcıdır. Çalışmalarının karşılığında talep ettiği şeyler ise sadece kendi gibi olan kişilerin anlayabileceği şeylerdir. Ancak davranışları, yapmak için kiralandığı işlere kesinlikle uymamaktadır. Kötülük peşinde koşan Amerika Kralı’nın ortaya çıkması, Shirase’yi ilginç insanlarla karşılaşacağı birçok maceraya sürükleyecektir.

Battle Programmer Shirase (15/15) Türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

TÜRKANİME ÇEVİRİ EKİBİ: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: