B: The Beginning (12/12) Türkçe altyazılı anime indir

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. Ayrıca çok güzel bir topluluk oluşturduk bekleriz grubumuza.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

 

Kategori : ONA
Japonca : B: The Beginning
Anime Türü :  Aksiyon  Doğaüstü Güçler  Polisiye  Psikolojik  Gerilim  Gizem
Bölüm Sayısı : 12 / 12
Başlama Tarihi : 02 Mart 2018, Cuma
Bitiş Tarihi : 02 Mart 2018, Cuma
Yaş Sınırı : R – 17+ (Şiddet & Argo)
Stüdyo : Production I.G
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 9.03 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 269 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

İleri teknolojinin hüküm sürdüğü takım ada ülkesi Cremona’da ana karakter Koku, kraliyet polis gücünün efsanevi dedektif Keith ile gizemli bir suç örgütünü bağlayacak olan olaylar okları Killer B isimli bir seri katile yönlendirecektir.

B: The Beginning (12/12) Türkçe altyazılı anime indirme linkleri:

yandex-disk

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: