Ao no Exorcist (25/25) türkçe altyazılı anime indir

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. Ayrıca çok güzel bir topluluk oluşturduk bekleriz grubumuza.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

 

Kategori : TV
İngilizce : Blue Exorcist
Diğer Adları : Ao no Futsumashi
Japonca : 青の祓魔師(エクソシスト)
Anime Türü :  Fantastik  Aksiyon  Shounen  Doğaüstü Güçler  Şeytanlar
Bölüm Sayısı : 36 / 25+
Başlama Tarihi : 17 Nisan 2011, Pazar
Bitiş Tarihi : 02 Ekim 2011, Pazar
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : Aniplex, Dentsu, Mainichi Broadcasting System, Movic, Sakura Create, Shueisha
Stüdyo : A-1 Pictures
Bölüm Süresi : 24 dakika

AÇIKLAMA:

Dünya, ayna gibi birbirine zıt iki farklı boyuttan oluşmaktaydı: İnsanların yaşadığı Assiah ve iblislerin hüküm sürdüğü Gehenna. Bu iki boyut arasında iletişim ve seyahat mümkün olmamasına rağmen iblisler, insanların ruhlarını ele geçirerek Assiah’a ulaşabiliyorlardı.

İblislerin tanrısı Şeytan, kendisini barındırabilecek kadar güçlü bir insan bulamadığı için Gehenna’da sıkışıp kalmıştı. Bunu aşmak için, bir insan kadınından Okumura Rin adında bir çocuk sahibi oldu.

Şeytan’ın oğlu, babasına yardım edecek mi, yoksa başka bir şeye mi dönüşecek? Bir ruh kovucuya mı?

Ao no Exorcist (25/25) türkçe altyazılı anime indirme linki:

http://link.tl/1AfBd

İnternette birçok anime izleme sitesi var. Eh bunun yanında anime indirme sitesi de olmalıydı değil mi Biraz araştırma yaptık ve mevcut anime indirme sitelerinin genel olarak Türkçe altyazısız anime indirme şeklinde koyduklarını farkettik. Herkes animeye türkçe altyazı eklemekle uğraşamaz öyle değil mi Biz de sitemizde bulunan ve daha uzun süreler ekleyeceğimiz bütün animeleri Türkçe Altyazısı ile birlikte ekleme kararı aldık. Umarım bundan keyif alırsınız. İyi seyirler ??

manga, anime girl, animeler, anime izle, anime indir, anime diziler, anime dizi izle, türkçe altyazılı anime indir, türkçe altyazılı anime, death note, anime tv, manga oku, türkanime.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: