Animegataris (12/12) Türkçe alt yazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : Anime-Gataris
Japonca : アニメガタリズ
Anime Türü :  Parodi  Okul  Komedi
Bölüm Sayısı : 12 / 12
Başlama Tarihi : 08 Ekim 2017, Pazar
Bitiş Tarihi : 24 Aralık 2017, Pazar
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : DMM.futureworks, JY Animation, W-Toon Studio, Yomiuri TV Enterprise
Stüdyo : WAO World
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 0.00 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 22 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU: Anime, Sakaneko Özel Lisesi’nde yeni öğrenci olan Minoa Asagaya’nın çevresinde geçmektedir. Animeler konusunda henüz çaylak olsa da, Minoa’nın sınıf arkadaşı Arisu Kamiigusa onu okulda bir ”Anime Kulübü” kurmaya davet eder. Anime hakkında üst düzey bilgili sınıf arkadaşı Miko Kouenji ile sohbetlerinden sonra, Minoa yavaş yavaş kendini anime dünyasına kaptırır. Öğrenci konseyinin kulübü kapatmak için yaptığı sayısız girişime rağmen, bu arada dünyanın gelmiş olan sonunu da yok sayarak, Akiba’da olsun, gerçek hayattaki kutsal mekanlarında hatta kaplıcalarda bile anime hakkında konuşurlar.

Animegataris (12/12) Türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

TÜRK ANİME ÇEVİRİ EKİBİ: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: