Akame ga Kill! (24/24) 1080P Türkçe alt yazılı anime indir

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler. Ayrıca çok güzel bir topluluk oluşturduk bekleriz grubumuza.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

 

Kategori : TV
İngilizce : Akame ga Kill!
Diğer Adları : Akame ga Kiru!
Japonca : アカメが斬る!
Anime Türü :  Fantastik  Aksiyon  Macera
Bölüm Sayısı : 24 / 24
Başlama Tarihi : 07 Temmuz 2014, Pazartesi
Bitiş Tarihi : 15 Aralık 2014, Pazartesi
Yaş Sınırı : R – 17+ (Şiddet & Argo)
Yapımcı : Square Enix, TOHO animation
Stüdyo : White Fox
Bölüm Süresi : 23 dakika
Puanı : 9.02 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 6726 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU:

Tatsumi, kırsal kesimde yaşayan genç ve güçlü bir savaşçıdır. O ve 2 arkadaşı fakir köyleri için para kazanma hayali ile imparatorluk başkentine doğru yola çıkarlar. Ancak, büyük umutlarla geldikleri başkent, hiç de düşündükleri gibi çıkmayacaktır. Başkentin acımasızlığı ile yüzleştikten sonra hiç de düşündüğü bir yer olmadığını anlayan Tatsumi’nin yolu, bir olay sırasında Akame ve Night Raid adlı suikast örgütü ile kesişir. Bu bozulmuş topluluk karşısındaki devrimcilerin suikast kolu olan Night Raid’e katılma kararı alan Tatsumi, artık Night Raid’in yanında başkente karşı savaşacaktır.
Night Raid, görevini kötüye kullanan, halka zorbalık yapan insanlara suikast düzenlemeye devam ederken, tüm bu her şeyin başında olan başbakan Night Raid’e karşı en iyi askerlerinden oluşan bir grup kurar: Jeagers (Avcılar). Night Raid ile Jaegars’ın kapışması hiç de kolay olmayacaktı.

Akame ga Kill! (24/24) 1080P Türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

bdopov                               yandex-disk

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram:https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Akame ga Kill! (24/24) 1080P Türkçe alt yazılı anime indir” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: