Aho Girl (12/12) türkçe alt yazılı anime indir

Kategori : TV
İngilizce : AHO-GIRL
Diğer Adları : Ahogaru: Clueless Girl, Dummy Girl
Japonca : アホガール
Anime Türü :  Romantizm  Okul  Shounen  Komedi
Bölüm Sayısı : 12 / 12
Başlama Tarihi : 04 Temmuz 2017, Salı
Bitiş Tarihi : 19 Eylül 2017, Salı
Yaş Sınırı : PG-13 – 13 Yaş üstü
Yapımcı : Animatic, BS11, King Records, KlockWorx, Kodansha, Marui Group, Movic, Nihon Ad Systems, Sony Music Entertainment
Stüdyo : Diomedea
Bölüm Süresi : 12 dakika
Puanı : 8.82 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 256 kişi katıldı. )

ANİMENİN KONUSU: Seriye ait 4-koma mangada, çoktan seçmeli sınavlarda bile “0” almayı becerebilen, su katılmamış salak olan Hanabatake Yoshiko isimli bir kız anlatılmaktadır. Yoshiko, çocukluk arkadaşından hoşlandığını iddia etmektedir ve okulda da bu arkadaşıyla vakit geçirir. Tabii çocukluk arkadaşı olan bu zavallı çocuk da, Yoshiko’nun tüm salaklıklarına göğüs germek zorunda kalır.

Aho Girl (12/12) türkçe alt yazılı anime indirme linkleri:

TÜRK ANİME ÇEVİRİ EKİBİ: İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Malumunuz bir çok anime indirme sitesi var, ben de onlardan birisiyim ama benim farkım birçok siteden topladığım indirme linklerini toplu olarak paylaşıyorum. Yani bir anime indireceksiniz diye birçok siteyi ziyaret etmenize gerek kalmıyor. Arada kısa bir link kısaltıcı var, minicikte olsa bir gelir olsun diye. Umarım bu sizler için sorun olmaz. Anime indirmek için benim sitemi tercih ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim.

Eğer linkte bir sorun varsa hemen aşağıya telegram kanalımın linkini bırakıyorum, oradan bana ulaşıp bildirmek istediğiniz şeyi bildirebilirsiniz ve böylece kısa sürede linkleri yenilerim. Teşekkürler.
telegram: https://t.me/joinchat/Ml1Lz1NFwhOiGeZKAOh8VQ

https://myanimelist.net/profile/yucemertcan38

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: